Akupower

      Zavolajte nám !


V prípade že si neviete vybrať z naších produktov a potrebujete poradiť
pri výbere autobatérie, neváhajte a volajte                      
  denne od 7:00 do 21:00 !

 

tel: 0905 952 547

Možnosť platiť PayPal

O NÁS
AKUPOWER.SK

 

 

Internetový obchod AKUPOWER.SK patrí spoločnosti I.L.M. Company s.r.o so sídlom v Kalinkove. Spoločnosť bola založená v roku 2012. Spoločnosť prevzala pod svoje krídla know-how zanikajúcej firmy z oblasti elektroinštalácií z dôvodu odchodu majitela na zaslúžený dôchodok.

 

Pri tomto prevzatí sme sa rozhodli obchod oživiť o nové technológie, ktoré sú dnes určujúcim trendom v ekonomike. Na úvod spoločnosť spustila tento internetový obchod s olovenými autobatériami, motobatériami a príslušenstvom.

 

V druhej etape pribudol ďalší sektor z oblastí olovených trakčných a staničných batérií a tiež príslušenstva s týmto segmentom spojeným  a nabíjačov.

 

V poslednej etape pribudnú elektroinštalácie, ktoré budeme vykonávať s partnerskou firmou a tiež montáž a predaj automatizovaných garážových brán.

 

Predpokladaný termín spustenia týchto aktivít je jar 2017.

 

 

AKUPOWER.SK nie je a ani nebude "klasickým" internetový obchodom bez ľudského kontaktu. Nie sme iba predajcovia lacného tovaru. Chceme naším zákazníkom poskytnúť kvalitný tovar s odborným poradenstvom za rozumnú cenu s výhodnými službami.

Zobraziť vloženú fotogalériu na internetovej adrese:
https://www.akupower.sk/index.php/o-nas#sigProGalleria937beea030