Akupower

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

 

Vážený navštevnik AKUPOWER.SK,

naša spoločnosť sa teší Vašej návšteve nášho e-shopu. Dúfame, že u nás nájdete ten pravý výrobok a že Vás uspokoja naše ponúkané služby.

Ponúkame celý rad olovených autobatérií pre osobné a nákladné automobily, motocykle, skútre, štvorkolky, tiež batérie pre rybárov, solárne panely, elektropohony.... a mnoho iných. K týmto batériam ponúkame celú škálu doplnkových produktov ako napr.: testovacie prístroje, autonabíjačky i pomôcky na montáž a údržbu batérií.

Zaujímavosťou nášho obchodu sú služby, ktoré ponúkame. V rámci okresov BA, MA, PK, SC, GA, DS ponúkame bezplatne montáž a k tomu ponúkame ešte aj dovoz a odvoz starej batérie, ktorá bude odovzdaná na ekologickú recykláciu do špecializovanej huti.

Dovoz v rámci SR zdarma!!!  

 
      Zavolajte nám !


V prípade že si neviete vybrať z naších produktov a potrebujete poradiť
pri výbere autobatérie, neváhajte a volajte                      
  denne od 7:00 do 21:00 !

 

tel: 0905 952 547

Možnosť platiť PayPal

Nabíjačky autobatérii

V našej ponuke nájdete nabíjačky pre všetky typy batérií v najrôznejších vyhotoveniach – od cenovo výhodných základných prístrojov až po skutočne profesionálne zariadenia. 

Nabíjačka je prístroj, ktorý Vám pomôže predľžiť život Vašej štartovacej batérie a to najmä dobitím, ak nastane jej úplne vybitie napr. ak zabudnete vypnúť rádio či svetlá. Prevetívnym dobitím môžete odstrániť nedostatočné dobíjanie ak napríklad jazdíte krátke vzdialenosti a Váš alternátor nedokáže za 5 km denne dodať akumulátoru to čo ste z neho odobrali, keď ste naštartovali.

Nabíjače sa tiež dajú použiť aj na dobíjanie roznych iných batériia ko napr. motocyklov, skútrov, trakných batérii,...

Ak nie ste si istý ktorú si máte vybrať napíšte nám alebo zavolajte. Poradíme!

Výrobca :
Zoradiť podľa:
48.24 €
dopravadarcekbonus Accugard Car 12V 1,8A
 
77.88 €
dopravadarcekbonus Ekvalizér pre batérie Charging Equalizer umožňuje vyrovnávanie napätia medzi dvoma sériovo zapojenými batériami. Tento prístroj pre servis batérií odstraňuje rozdielne nabíjacie napätia batérií, a tým predlžuje ich životnosť.
 
804.00 €
dopravadarcekbonus P12/24 – Start Truck 12/24V
 
106.80 €
dopravadarcekbonus preirez 35mm2 dĺžka 3m pre osobné autá
 
315.48 €
dopravadarcekbonus P3 Profesionál 12V
 
195.60 €
dopravadarcekbonus prierez 50mm2 dĺžka 5m pre nákladné autá
 
106.80 €
dopravadarcekbonus Memory Saver spoľahlivo zabraňuje strate používateľských nastavení vo vozidle. Memory Saver sa jednoducho pred výmenou batérie pripojí ku konektoru OBDII vo vozidle. Zabráni tak strate dát.
 
99.12 €
dopravadarcekbonus Nová technológia na údržbu, testovanie a nabíjanie. Nový OptiMate6 je svetovo najmodernejší a najvšestrannejší prístroj na nabíjanie, údržbu a testovanie batérií. Všetko v jednom, v modernom a robustnom kryte odolnom voči poveternostným vplyvom.
 
76.80 €
dopravadarcekbonus Optimálna údržba stredných a veľkých batérií Nový OptiMate5 batériu automaticky testuje a nabíja. A to aj hlboko vybité batérie až do svorkového napätia 2 V. Ideálny aj pre udržiavacie nabíjanie počas dlhšej doby.
 
49.80 €
dopravadarcekbonus AccuMate 612 nabíja automaticky, spoľahlivo a efektívne všetky 6 V a 12 V batérie.
 
38.64 €
dopravadarcekbonus Accugard Bike 12V 0,9A
 
 

Výsledky 1 - 11 z 11
  • «« Začiatok
  • « Predchádzajúci
  • 1
  • Nasledujúci »
  • Koniec »»


Naposledy obnovené: 24, Nedea september 2017 15:32