Akupower

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

 

Vážený navštevnik AKUPOWER.SK,

naša spoločnosť sa teší Vašej návšteve nášho e-shopu. Dúfame, že u nás nájdete ten pravý výrobok a že Vás uspokoja naše ponúkané služby.

Ponúkame celý rad olovených autobatérií pre osobné a nákladné automobily, motocykle, skútre, štvorkolky, tiež batérie pre rybárov, solárne panely, elektropohony.... a mnoho iných. K týmto batériam ponúkame celú škálu doplnkových produktov ako napr.: testovacie prístroje, autonabíjačky i pomôcky na montáž a údržbu batérií.

Zaujímavosťou nášho obchodu sú služby, ktoré ponúkame. V rámci okresov BA, MA, PK, SC, GA, DS ponúkame bezplatne montáž a k tomu ponúkame ešte aj dovoz a odvoz starej batérie, ktorá bude odovzdaná na ekologickú recykláciu do špecializovanej huti.

Dovoz v rámci SR zdarma!!!  

 
Autobatérie do motocyklov, skútrov, štvorkoliek

 V prípade ak potrebuje  batériu pre svoj motocykel,skúter alebo švorkolku kontaktujte vyberte si v priraďocom katalógu alebo nás kontaktujte Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Týchto batérii je niekoľko prevedení čo sa týka polarity, prevedenia samotného pólu,...atď., preto sú obrázky jednotlivých batérii autentické a presne zachytávajú umiestnenie pólov, polaritu a odvetrávanie. Stačí si zväčiť obrázok a porovnať si ho so svojou starou batériou.


Naposledy obnovené: 19, tvrtok oktber 2017 06:56