Akupower

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

 

Vážený navštevnik AKUPOWER.SK,

naša spoločnosť sa teší Vašej návšteve nášho e-shopu. Dúfame, že u nás nájdete ten pravý výrobok a že Vás uspokoja naše ponúkané služby.

Ponúkame celý rad olovených autobatérií pre osobné a nákladné automobily, motocykle, skútre, štvorkolky, tiež batérie pre rybárov, solárne panely, elektropohony.... a mnoho iných. K týmto batériam ponúkame celú škálu doplnkových produktov ako napr.: testovacie prístroje, autonabíjačky i pomôcky na montáž a údržbu batérií.

Zaujímavosťou nášho obchodu sú služby, ktoré ponúkame. V rámci okresov BA, MA, PK, SC, GA, DS ponúkame bezplatne montáž a k tomu ponúkame ešte aj dovoz a odvoz starej batérie, ktorá bude odovzdaná na ekologickú recykláciu do špecializovanej huti.

Dovoz v Bratislavskom kraji zdarma!!!  

 
      Zavolajte nám !


V prípade že si neviete vybrať z naších produktov a potrebujete poradiť
pri výbere autobatérie, neváhajte a volajte                      
  denne od 7:00 do 21:00 !

 

tel: 0905 952 547

Možnosť platiť PayPal

Priemyselné akumulátory

Priemyselné batérie

Nazývame ich tak najme preto, lebo sa najčastejšie používajú v podnikoch, nemocniciach, elektrárňach a rôznych iných prevádzkach.

Rozdelujeme ich na trakčné, prístrojové, staničné batérie.
Batérie z tejto oblasti predstavujú spoľahlivé a silné zdroje energie, ktoré majú široké možnosti využitia. Ich uplatnenie siaha od vysokozdvižných vozíkov cez zdvíhacie plošiny a solárne systémy až po záložné zdroje – s priemyselnými batériami sa stretnete (takmer) všade.

Naposledy obnovené: 20, tvrtok september 2018 15:18